• +48 601 617 069
  • info@szwedowo.pl

Noclegi z jachtem

Miło nam poinformować iż pojawiła się nowa ofertą dla Naszych Klientów. Wychodząc na przeciwko Państwa oczekiwaniom, w porozumieniu z armatorami stacjonującymi w naszej przystani jachtowej nad rzeką Szkarpawą, chcielibyśmy Państwu zaproponować oprócz noclegu na Żuławach Wiślanych także możliwość najmu jachtu motorowego na preferencyjnych warunkach.

Każda osoba która wynajmie domek w Żuławkach, na przystani w Szwedowie otrzyma rabat w wysokości 15% na czarter jachtu motorowego stacjonującego w naszej przystani. Do dyspozycji naszych gości oddajemy bogato wyposażone barki typu Weekend 820, Nautika 830, Vistula Cruiser 30, River Cruiser 39, Merry Fisher 530. Przepiękne wodne trasy Pętli Żuławskiej stoją przed wami otworem.

Żuławki to idealna baza na jedniodniowe wypady jachtem do Gdańska - poznaj niesamowite widoki Gdańskiej starówki z perspektywy jachtu, poznaj Żuławy Wiślane od strony rzeki. W najbliższej odległości także zabytkowa śluza Gdańsk Głowa, węzeł wodny w Rybinie, Sztutowo i Zalew Wiślany. Pętla Żuławska to szereg nowoczesnych marin, przygotowanych do obsługi turystyki wodnej.

Nocleg w Żuławkach, wieczorem grill przy piwku lub biesiada przy ognisku, a za dnia podziwiamy rzeki i kanały Pętli Żuławskiej z pokładu jachtów motorowych. Nocleg z jachtem to także idealna propozycja dla wędkarzy, którzy za dnia wypływają na łowiska, a nocują w naszych domkach holenderskich.

Serdecznie zapraszamy na wakacje, na Żuławy Wiślane, przystań jachtowa Szwededowo w Żuławkach to idealne miejsce na spędzenie waszego urlopu.

Warunkiem skorzystania z oferty jest jednoczesny najem domku holenderskiego na przystani jachtowej w Żuławkach - Szwedowo, na okres nie krótszy niż 3 doby.