• +48 601 617 069
  • info@szwedowo.pl

Czartery jachtów na Żuławach

Nautika 830

Nautika 830 to jacht motorowy znanej i cenionej stoczni jachtowej Delphia Yachts z Olecka. To laureat nagrody jacht motorowy 2013 roku w Polsce, w kategorii „jachty motorowe wypornościowe”. Nautika 830 to rozwinięcie poprzedniego modelu produkowanego przez Delphie czyli Nautiki MC, będąc jednocześnie kontynuatorem linii doskonałych jachtów spacerowych zaprojektowanych przez znanego i cenionego projektanta Andrzeja Skrzata ( Nautika 1000, Nautika 1300, Nautika 830, Nautika MC, Nautika Soley).

Więcej

Suncamper 30

Jacht motorowy Suncamper 30 to nowoczesna jednostka przeznaczona do spokojnego, rekreacyjnego pływania po rzekach i kanałach Pętli Żuławskiej i Kanału Elbląskiego . Hauseboat Suncamper 30 produkowany jest przez znaną stocznię jachtową Balt Yacht z Augustowa, która jest gwarantem jakości wykonania. Suncamper 30 to idealny jacht motorowy do czarteru rodzin z małymi dziecmi.

Więcej

Weekend 820 Vabank

Jacht Weekend 820 to jeden z najpopularniejszych jachtów motorowych. Charakteryzuje się niewielkim zanurzeniem (35 cm) oraz niewielka masą. Silnik przyczepny Yamahy o mocy 30 KM zapewnia idealne warunki do pływania po rzekach i kanałach Żuław, Mierzei oraz Kanału Elbląskiego. Zamontowana na silniku śruba uciągowa zapewnia doskonałe osiągi także na biegu wstecznym.

Więcej

Merry Fisher 530

Łódź motorowa Merry Fisher 530 to jednostka typu Pilot House z dwoma kojami wewnątrz. Ta dzielna łódka sprawdza się idealnie zarówno na rejsach wędkarskich jak i na rodzinnych wypadach nad wodę. Pod pokładem znajdują się dwie koje stałe oraz jedna rozkładana w formie dostawki. Obszerny kokpit zapewnia idealne warunki do połowu ryb oraz biesiadowania - 4 fotele, rozkładany stół, radio oraz dwa wodoodporne głośniki. Ponadto jednostka została wyposażona w przenośny palnik gazowy, gdzie bez problemu można przyżądzić gorącą kawę, herbatę czy coś przygotować.

Więcej

River Cruiser 39

Hauseboat River Cruiser 39 to absolutna nowość na polskim rynku jachtów motorowych.  River Cruiser 39 to rzeczny  krążownik, o długości kadłuba blisko 12 metrów, to idealna barka na dłuższe wypady nawet dla 10 osobowej załogi (3 sypialnie dwuosobowe, 8 koji stałych, 2 koje rozkładane). Jak na tak dużą jednostkę jacht charakteryzuje się stosunkowo niewielkim zanurzeniem (0,41 m), dzięki oszczędnemu silnikowi doczepnemu Hondy o mocy 20 Km ze śrubą uciągową, jednostka ta doskonale sprawdza się na rzekach i kanałach Żuław i Mierzei Wiślanej

Więcej

Vistula Cruiser 30

Jacht motorowy Vistula Cruiser 30 to komfortowa, przestronna, 7 osobowa barka. Pod pokładem do dyspozycji Państwa przestronna mesa z aneksem kuchennym, dwie zamykane sypialniane kabiny, toaleta elektryczna z prysznicem, obszerny kokpit oraz olbrzymi pokład słoneczny. Jacht motorowy Vistula Cruiser 30 został wyposażony we wszystko co być powinno na barce, główny napęd jednostki stanowi oszczędny silnik zaburtowy Hondy w wersji uciągowej, aby ułatwić manewry w portach lub na wąskich przesmykach na Kanale Elbląskim zamontowano dziobowy ster strumieniowy, na wyposażeniu także ogrzewanie oraz bojler z ciepłą wodą, przysznic w łazience i w kokpicie, toaleta elektryczna. Kuchnia zostałą wyposażona w zlew z ociekaczem, baterie z ciepłą wodą, lodówke z zamrażalnikiem oraz kuchenkę gazową. Na wyposażeniu jachtu spacerowego także TV LED oraz router WiFi. Aby zapewnić pełną autonomiczność jednostce w rejsie po Kanale Elbląskim lub Pętli Żuław zamontowano 100 litrowy zbiornik paliwa oraz wyposażono barkę w 4 akumulatory oraz panel fotowoltaiczny. 

Więcej