• +48 601 617 069
  • info@szwedowo.pl

Noclegi na Żuławach Wiślanych - domki nad Szkarpawą

Żuławy Wiślane to niezwykła kraina leżąca w delcie wiśły, charakteryzująca się płaskim terenem, poprzecinana liczymi kanałami. Rolniczy charakter Żuław podkreślają wsie ulokowane jeszcze za czasów Krzyżackich, a przepiękne meonnickie cmentarze przypominają o przybyszach z Holandii.

Wśród licznych zabytków Żuław wyróżnić można malownicze kościoły, z charakterystyczną wieżą drewnianą, domy podcieniowe, liczne cmentarze meonnickie, polecamy przejażdżkę kolejką wąskotorową, warto zobaczyć Żuławksi Park Historyczny, jednymą z najciękawszych sposobów na zwiedzanie Żuław jest rejs szlakiem tzw. Pętli Żuławskiej.

Dla tych z Państwa któryz zamierzają zwiedzać Żuławy przygotowaliśmy ofertę noclegów na Żuławach. Do dyspozycji naszych gości oddajemy domki holenderskie oraz pływający dom na wodzie. Jeżeli szukacie domków do wynajęcia na Żuławach Wislanych trafiliście idealnie, przystań Żuławki - Szwedowo to malowniczy, pryjazny, cichy zakątek, zlokalizowany nad rzeką Szkarpwą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu domków na Żuławach Wiślanych.


Domek nr. 2

Zapraszamy na wakacje do przystani Szwedowo, dla naszych gości przygotowaliśmy kilka domków holenderskich na wynajem zlokalizowanych nad malowniczą rzeką Szkarpawa, na Żuławach. Domek holenderski nr. 2 ma wymiary 10 x 3 m., dysponuje dwiema sypialniami, salonem z aneksem kuchennym oraz łazenką. Na wyposażeniu naszego domku min. lodówka, kuchenka gazowa, zlew z ociekaczem, kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń i garnków oraz wiele innych rzeczy którę są niezbędne do spędzenia udanych wakacji, szczegółowa lista wyposażenia domku holenderskiego dostępna jest w zakładce wyposażenie. Aby umilić pobyt naszych gości, przed każdym z domków postawiono stoły z ławami gdzie można biesiadować do poźnych godzin wieczornych, przy nabrzeżu na przystani jest miejsce na ognisko, gdzie nasi gości mogą usmażyć kiełbaski, czy ugotować kociołek zupy bezpośrednio na ognisku, podziwiając przy tym niesamowite widoki na rzekę Szkarpawa.

Zapraszamy do mariny Żuławki, dysponujemy kilkunastoma miejscami noclegowymi na Żuławach, w niewielkiej odległości od Trójmiasta, Elbląga czy Malborka. Marina Żuławki to idealne miejsce na Twoje wakacje, liczne ścieżki rowerowe, bliskość morza, wodne trasy tzw. Pętli Żuławskiej czekają na Ciebie, daj się zaskoczyć odkryj magię Żuław Wiślanych.

Więcej

Domek nr. 1

Zapraszamy na wakacje do mariny Żuławki Szwedowo, dla naszych gości przygotowaliśmy kilka domków holenderskich na wynajem zlokalizowanych nad rzeką Szkarpawa, na Żuławach Wiślanych. Domek holenderski nr. 1 ma wymiary 10 x 3 m., dysponuje dwiema sypialniami, salonem z aneksem kuchennym oraz łazenką. Na wyposażeniu domku holenderskiego min. lodówka, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa kompletna zastawa stołowa oraz wiele innych rzeczy którę są niezbędne do spędzenia udanego urlopu, szczegółowa lista wyposażenia dostępna jest w zakładce wyposażenie. Przed domkiem do dyspozycji gości duży marmurowy stół, miejsce na grilla czy ognisko. Obok domku miejsce na parking dla samochodów naszych gości.

Zapraszamy do mariny Szwedowo, dysponujemy kilkunastoma miejscami noclegowymi na Żuławach Wiślanych, w niewielkiej odległości do Gdańska, Malborka czy Elbląga. Przyjedź na wakację do Żuławek, odkryj magię Żuław Wiślanych.

Więcej

Domek nr. 4

Zapraszamy na urlop do mariny Szwedowo, do dyspozycji gości oddajemy kilka domków typu holenderskiego, ustawionych nad samym brzegiem rzeki Szkarpaw, na Żuławach Wiślanych.  Domek holenderski nr. 4 posiada wymiary 10 x 3 m., zlokalizowany jest z zagajniku brzozowym, na skarpie z widokiem na rzekę oraz przystań. Obok domku jest miejsce na grilla, można skorzystać z wydzielonego miejsca na ognisko które jest zlokalziowane przy pomostach cumowniczych nad brzegiem rzeki.

Domek jest podzielony na kilka pomieszczeń, dysponuje dwiema sypialniami, salonem z aneksem kuchennym oraz łazenką. Na wyposażeniu min. kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, zlew z ociekaczem, lodówka, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń oraz garnków, szczegółowa lista wyposażenia jest dostępna w zakładce poniżej. 

Zapraszamy na wakacje do mariny Żuławek, odkryj magię Żuław Wiślanych, na naszych gości czekają liczne ścieżki rowerowe, szlaki wodne tzw. Pętli Żuławskiej, liczne zabytkowe domy podcieniowe i kościoły, ciekawe cmentarze meonnickie, zabytkowe bydowle hydrotechniczne. Z naszej mariny jest niedaleko nad morze - na piaszczyste plażę nad zatoką Gdańską jedzie się raptem 10 minut, na Gdańską Starówkę, do Elbląga czy Malborka dotrą Państwo w 30 minut.

 

Więcej

Domek nr. 3

Zapraszamy na wakacje do Żuławek, dysponujemy kilkunastoma miejscami noclegowymi na Żuławach w domkach typu holenderskiego  tuż nad brzegiem rzeki Szkarpawa. Domek holenderski nr. 3 to nasz najmniejszy domek, ma wymiary 8 x 3 m., jednkaże jego lokalizacja powoduje że jest to jeden z naszych najatrakcyjniejszych miejsc. Domek usytuowany jest na skarpie, tuż nad mariną, stąd rozpościera się widok na przystań i rzeką Szkarpawa. Przed domkiem ustawiono drewnianą hustawkę ogrodową, gdzie można w spokoju odpoczywać podziwiając widoki, dla gości ustawiono także przed domkiem stoło i ławy drewniane.

Domek jest podzielony na kilka pokoi, dysponuje dwiema sypialniami, salonem z aneksem kuchennym oraz łazenką. Na wyposażeniu min. kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, zlew z ociekaczem, lodówka, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń oraz garnków, szczegółowa lista wyposażenia jest dostępna w zakładce poniżej. 

Zapraszamy do mariny Żuławki - Szwedowo, dysponujemy kilkunastoma miejscami noclegowymi na Żuławach, w niewielkiej odległości od największej twierdzy średniowiecznej Europy - Zamku Krzyżackiego w Malborku, w niewielkiej odległości od Gdańskiej Starówki, oraz centrum Elbląga, wszędzie tam z Żuławek dotrzecie w około 30 minut jazdy samochodem. Żuławy Wiślane to kraina pełna zabytków, nigdzie w Polce nie zobaczycie tyle domów podcieniowych, tyle zabytkowych kościołów, cmentarzy meonnickich, to szereg kanałów wodnych przecinających tę kraine, to liczne zabytkowe mosty zwodzone, zabytki hydrotechniczne  oraz przystanie jachtowe na wodnym szlaku tzw. Pętli Żuławskiej. Daj się zaskoczyć, odkryj magię Żuław Wiślanych.

Więcej

Barka

Specjalnie dla osób ceniących ciszę i spokój przygotowaliśmy specjalną ofertę - dom na wodzie do wynajęcia nad rzeką Szkarpawa. Nasza przestronna, dwukondygancyjna barka, przycumowana w marinie Żuławki to idealne miejsce na odpoczynek dla grupy znajomych jak i rodzin z dziećmi. Nasz barka posiada dwie kondygnacje, w górnej częsci do dyspozycji naszych gości jest taras słoneczny, połączony z kuchnią oraz salonem. Przeszklone ściany pozwalają na podziwianie niesamowitych widoków nad rzeką Szkarpawa, przy dobrej pogodzie wolne chwile można spędzać na tarasie słonecznym, z którego również można obserwować rzycie ptactwa nad rzeką Szkarpawa. 

Dolna kondygnacja naszej barki to dwie sypialnie, łazienka oraz aneks z kominkiem, przy którym w chłodniejsze dni można się dogrzewać. Oczywiście nasza barka jest  wyposażona w tradycyjne ogrzewanie olejowe, także pobyt jesienny nie stanowi problemu - wręcz może być dodatkową atrakcją, widoki nad rzeką są jeszcze piękniejsze.

Nasz barka nad Szkarpawą to idealne miejsce na odpoczynek na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku, w ciszy i spokoju. Dla chętnych osób istnieje możliwość wynajmu jachtów motorowych na wycięczkę po rzece Szkarpawa - można popłynąć do Gdańska, lub Rybiny podziwiając po drodzę zabytki hydrotechniczne, można także popłynąć do Sztutowa - na świeżą rybkę nad morze.

Zapraszamy na wakacje na Żuławy Wiślane, do mariny Żuławki - Szwedowo - doma na wodzie nad rzeką Szkarpawa jest do Państwa dyspozycji.

Więcej